Dárkové balíčky
s reklamními předměty

Velký výběr, originální balení, doručení na více adres

Tímto dárkem dokážete beze slov říct, že Vám na zaměstnancích nebo klientech velmi záleží. Sestavte si vlastní firemní balíčky s logem a děkovné emaily od Vašich spolupracovníků na sebe jistě nenechají dlouho čekat.

Všechny dárky v balíčku mohou byt personifikovány. Kvalitní reklamní předměty do dárkové krabice můžete vybírat v našem online katalogu. Pokud si nevíte s výběrem rady, kontaktujte nás se svojí představou a my Vám balíček rádi navrhneme. Lze využít fakturaci v rámci náhradního plnění.

Možnosti sestavení dárkového balíčku

postup_web

Jak postupovat při

sestavení balíčku

Reklamní dárkové balíčky lze sestavit od 10 kusů. Pro individuální cenovou nabídku potřebujeme znát odpovědi na tyto otázky:

Inspirujte se

Uvítání

Nezisková organizace Waterworld bere přijímání nových zaměstnanců vážně. Balíček reklamních předmětů Waterworld zasílá několik dní před prvním pracovním dnem každému z nových zaměstnanců.

První dojem je to nejdůležitější.

Cena tohoto balíčku od:
695 Kč

Zdraví a sport

Společnost Futura se své zaměstnance snaží udržovat šťastné a motivované. Nedávno se vzájemně dohodli na zahájení fitness výzvy.

Všech 48 zaměstnanců obdrželo dárkový balíček s přihlašovacími údaji k aplikaci, fitness náramkem a sluchátky pro sledování aktivit a motivaci k cvičení.

Cena tohoto balíčku od:
1260 Kč

Udržitelnost

Investiční společnost Group Atlantique plánuje investovat do společností, které řeší zásadní světové problémy.

Pro nadcházející konferenci byl pro účastníky připraven balíček udržitelných produktů z kolekce Impact. Žádná falešná tvrzení, pouze skutečná ekologie!

Cena tohoto balíčku od:
430 Kč

Hledáte

jiný balíček?

Na našem webu najdete i jiné typy balíčků. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte vhodný dárek.

Kontakt

Napište nám!

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nebo pokud Vašemu přání nevyhovuje žádný ze standardních balíčků. Pečlivě prosím vyplňte formulář, pomůžete nám se s Vámi co nejrychleji spojit a vyhovět Vašim požadavkům.

Důležité pro přípravu cenové nabídky (např.: 100, 200ks)
Uvedení budgetu nám pomůže najít ideální dárek v odpovídající ceně